slide01 slide02_2021 slide03_2021 slide04 slide05

Gabinety na Powiślu i w Grodzisku Mazowieckim

       Leczenie:
     - depresji
     - nerwic
     - zaburzeń psychosomatycznych
     - zaburzeń odżywiania
     - zaburzeń lękowych

       Psychoterapia:
     - indywidualna
     - rodzin
     - młodzieży

 

 

Psychoterapia par to metoda pomocy terapeutycznej dla partnerów w kryzysie,
którzy często zmagają się z nawracającymi problemami w związku,  
bądź rozważają zakończenie związku.
Terapia pomaga parze w zrozumieniu i nazwaniu problemu, wyrażeniu uczuć,
potrzeb i myśli, tak aby relacja obustronnie zaspokajała potrzeby partnerów i prowadziła do lepszego funkcjonowania związku.

Mediacja:

 

- alternatywna, dobrowolna i poufna forma rozwiązywania sporów,

- pozwala stronom na wypracowanie własnych rozwiązań,

- mediator nie narzuca stronom rozwiązania,

- mediator pozostaje bezstronny wobec każdej ze stron,

- odbywa się u oparciu o „Standardy prowadzenia mediacji i postępowania mediatora” uchwalone przez Społeczną Radą do spraw Alternatywnych Metod Rozwiązywania Konfliktów i Sporów przy Ministrze Sprawiedliwości.

 

 

Zaburzenia zachowania u dzieci i młodzieży to zbiór nieprawidłowych zachowań, które są niezgodne z wiekiem rozwojowym albo niezgodne z oczekiwaniami społecznymi. Praca z dzieckiem/młodzieżą wymaga często ogromnego zaangażowania ze strony rodziców lub podjęcia decyzji o wspólnej terapii całej rodziny.

 

Psychoterapia indywidualna to najczęstsza metoda pracy, która oparta jest
na bezpośrednim kontakcie pacjenta z terapeutą. Dobra psychoterapia to
taka, która nastawiona jest na leczenie, usuwanie zakłóceń psychicznych
oraz taka, która zawiera w sobie elementy:
- diagnozy (psychologicznej i/lub   psychiatrycznej)
- kontraktu psychoterapeutycznego
- superwizji

mgr Magdalena Jastrzębska – pedagog, psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego. Ukończyłam Całościowy Kurs Psychoterapii Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii. Kurs posiada akredytację Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jestem członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Swoje kompetencje rozwijałam pracując z osobami zmagającymi się z sytuacjami kryzysowymi, trudnościami w relacjach rodzinnych, stratą, trudnościami egzystencjonalnymi w Dziennym Domu Opieki Społecznej.

Pracuję w podejściu integratywnym łączącym kilka nurtów psychoterapeutycznych. Indywidualnie dopasowuję techniki terapeutyczne do potrzeb pacjenta. Swoją pracę poddaję superwizji. Regularnie uczestniczę w szkoleniach terapeutycznych rozwijając swoją wiedzę i kompetencje.

Pracuję z młodzieżą, młodymi dorosłymi i dorosłymi. Pomagam osobom z trudnościami emocjonalnymi, społecznymi i egzystencjonalnymi (min. lęk przed opinią, trudności w podejmowaniu decyzji, zaniżona samoocena, poczucie bezradności), osobom będącym w kryzysie życiowym (min. strata, żałoba, rozwód), osobom nie radzącym sobie z codziennością, poszukującym sensu i radości w życiu. Zajmuję się psychoterapią osób, które doświadczają trudności rodzinnych, które mają doświadczenie rodziny dysfunkcyjnej (Dorosłe Dzieci Alkoholików oraz Dorosłe Dzieci z Rodzin Dysfunkcyjnych).

Pracuję z osobami współuzależnionymi (będącymi w związku z osobami uzależnionymi i dysfunkcyjnymi, bądź mające je w swoim bliskim otoczeniu; doświadczającymi przemocy w rodzinie) oraz uzależnionymi emocjonalnie od partnera.

 

Konsultacja indywidualna - 150 zł

Psychoterapia indywidualna - 150 zł

JoomShaper