Dorota Trecek – psycholog, psychotraumatolog. Absolwentka Uniwersytetu Humanistycznospołecznego (dawniej SWPS) – wydziału psychologii klinicznej.

Specjalista psychotraumatolog, terapeutka EMDR. Pracuje w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej.Trenerka, ukończyła Szkołę Trenerów „Trop”(pod patronatem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego). Prowadzi zajęcia i warsztaty z zakresu umiejętności społecznych.

Pracuje z osobami, które cierpią z powodu obniżonego nastroju, doświadczają problemów w relacjach z ludźmi, są niezadowolone z jakości swojego życia oraz doświadczają problemów emocjonalnych związanych z sytuacjami kryzysowymi. Pomaga rodzicom w trudnych relacjach z dziećmi (także rodzinom w konflikcie około rozwodowym). Pracuje z osobami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Zajmuje się terapią osób po traumie.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Badań nad Stresem Traumatycznym. Jest współautorką podręcznika „Vivite Fortes. Program aktywizacji społecznej młodych osób niepełnosprawnych ruchowo” pod red. M. Jarosa. Obecnie w trakcie szkolenia z psychoterapii w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii pod patronatem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. 

Kontakt: Dorota Trecek, tel. 502 449 125; e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

JoomShaper