mgr Kamil Galiński – psycholog, certyfikowany psychoterapeuta PTP, superwizor aplikant PTP

mgr Kamil Galiński - absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im Jana Pawła II w Lublinie ze specjalizacją z zakresu psychologii klinicznej: dorosłych, dzieci i młodzieży. W 2009 roku rozpoczął  indywidualną praktykę psychologiczną i psychoterapeutyczną. Jest współzałożycielem i dyrektorem Centrum Psychoterapii  i Diagnostyki Psychologicznej w Warszawie i Grodzisku Mazowieckim. Posiada doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej, rodzinnej i par. W swojej pracy stara się wykorzystywać kilka nurtów psychologicznych łącząc ich techniki w zależności od potrzeb lub problemu pacjenta, jednak najbliższa jest mu modalność psychodynamiczna. Ukończył liczne kursy i szkolenia z zakresu psychologii, psychoterapii oraz przemocy.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w Ośrodku Pomocy Społecznej dz. Praga - Południe jako konsultant psycholog specjalista ds. osób chorych psychicznie, pracował w Punktach Informacyjno-Konsultacyjnych Dzielnicy Targówek oraz Wilanów. Jest autorem i współrealizatorem projektu, który skierowany był do młodzieży wykluczonej i zagrożonej demoralizacją. Prowadził zajęcia na Oddziale Zaburzeń Nerwicowych w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie. 

Ukończył szkolenie z psychoterapii w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, po czym w 2017 uzyskał certyfikat psychoterapeuty nr 795 Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jest członkiem zwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuje zgodnie ze standardami wyznaczonymi przez PTP i poddaje swoją pracę kontroli i superwizji u certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Od 2020 roku jest superwizorem aplikantem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, co uprawnia go do prowadzenia superwizji innych terapeutów.  Dodatkowo w tym samym roku rozpoczął Szkolenie Superwizorskie w Labolatorium Psychoedukacji w Warszawie.

Posiada certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Nr certyfikatu 795.

Kontakt: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Szkolenia i konferencje:

 Podstawy Naukowe Psychoterapii. Konferencja Naukowa, Warszawa.

 • Praktyki w Klinice Psychiatrii w Lublinie na oddziałach: Psychiatrii ogólnej żeńskiej, sądowej i dziecięcej.
 • Ustawienia Systemowe w Psychoterapii -Ph. D. J. Edward Lynch
 • Seksualność człowieka, jako integralny element pracy psychologicznej - A. Chodecka, M. Nowicka. K. Tryksza
 • Proste techniki umysłu - ciała w psychoterapii służącej zdrowiu -  Ph. D. D. Moss
 • Metoda Ruchu Rozwijającego bazującego na pracy Weroniki Sherborne -  A. Wilkołazka
 • Biofeedback - podstawowe modalności oraz metoda Warnkego, jako wsparcie w terapii dysleksji - lek med. R. Sztembis, dr L. Suchocka
 • Test Plam Atramentowych Rorschacha - dr M. Gałkowska-Jakubik
 • Pokonać lęk - konferencja. Ks. J. Jakubiec, S. Dąbrowski
 • Samobójstwo -  choroba czy opętanie?  dr. G. Kozak
 • "Niesamodzielni: kto się nimi zaopiekuje, kto za to zapłaci?". Konferencja Grupy Roboczej Sejmu RP
 • "Wprowadzenie do diagnozy dziecka wykorzystywanego seksualnie i jego rodziny". A. Budzyńska, B. Pawlak – Jordan
 • Szkolenie z diagnozy Zespołu Aspergera
 • "Tutoring w resocjalizacji" - konferencja Sejmu RP
 • "Bezpieczeństwo Dzieci i Młodzieży w Internecie" - międzynarodowa konferencja Fundacji Dzieci Niczyje

 

JoomShaper