mgr Kamil Galiński – psycholog, certyfikowany psychoterapeuta PTP, superwizor aplikant PTP

mgr Kamil Galiński - absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im Jana Pawła II w Lublinie ze specjalizacją z zakresu psychologii klinicznej: dorosłych, dzieci i młodzieży. W 2009 roku rozpoczął  indywidualną praktykę psychologiczną i psychoterapeutyczną. Jest współzałożycielem i dyrektorem Centrum Psychoterapii  i Diagnostyki Psychologicznej w Warszawie i Grodzisku Mazowieckim. Posiada doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii: indywidualnej osób dorosłych, indywidualnej młodzieży, grupowej dla młodzieży i par. W swojej pracy stara się wykorzystywać kilka nurtów psychologicznych łącząc ich techniki w zależności od potrzeb lub problemu pacjenta, jednak najbliższa jest mu modalność psychodynamiczna. Ukończył liczne kursy i szkolenia z zakresu psychologii, psychoterapii oraz przemocy.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w Ośrodku Pomocy Społecznej dz. Praga - Południe jako konsultant psycholog specjalista ds. osób chorych psychicznie, pracował w Punktach Informacyjno-Konsultacyjnych Dzielnicy Targówek oraz Wilanów. Jest autorem i współrealizatorem projektu, który skierowany był do młodzieży wykluczonej i zagrożonej demoralizacją. Prowadził zajęcia na Oddziale Zaburzeń Nerwicowych w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie. 

Ukończył szkolenie z psychoterapii w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, po czym w 2017 uzyskał certyfikat psychoterapeuty nr 795 Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego Sekcji Naukowej Psychoterapii. Pracuje zgodnie ze standardami wyznaczonymi przez PTP i poddaje swoją pracę kontroli i superwizji u certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Od 2020 roku jest superwizorem aplikantem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, co uprawnia go do prowadzenia superwizji innych terapeutów. Dodatkowo w tym samym roku rozpoczął Szkolenie Superwizorskie w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Prowadzi superwizję indywidualną oraz grupową w stowarzyszeniu Terappo oraz w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie.

Uczestniczy w licznych konferencjach i szkoleniach, gdzie doskonali swój warsztat i poszerza swoją wiedzę ucząc się od najlepszych psychoterapeutów z Polski i zagranicy.

W dniu 15 maja na Walnym Zgromadzeniu został wybrany do Władz Sekcji Psychoterapii jako członek Komisji Rewizyjnej Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego – Sekcji Naukowej Psychoterapii.

Kontakt: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Konsultacja/psychoterapia indywidualna - 200 zł

Konsultacja/psychoterapia par - 250 zł

 

JoomShaper