mgr Magdalena Jastrzębska - pedagog, psychoterapeutka

mgr Magdalena Jastrzębska – pedagog, psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego. Ukończyłam Całościowy Kurs Psychoterapii Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii. Kurs posiada akredytację Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jestem członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Swoje kompetencje rozwijałam pracując z osobami zmagającymi się z sytuacjami kryzysowymi, trudnościami w relacjach rodzinnych, stratą, trudnościami egzystencjonalnymi w Dziennym Domu Opieki Społecznej.

Pracuję w podejściu integratywnym łączącym kilka nurtów psychoterapeutycznych. Indywidualnie dopasowuję techniki terapeutyczne do potrzeb pacjenta. Swoją pracę poddaję superwizji. Regularnie uczestniczę w szkoleniach terapeutycznych rozwijając swoją wiedzę i kompetencje.

Pracuję z młodzieżą, młodymi dorosłymi i dorosłymi. Pomagam osobom z trudnościami emocjonalnymi, społecznymi i egzystencjonalnymi (min. lęk przed opinią, trudności w podejmowaniu decyzji, zaniżona samoocena, poczucie bezradności), osobom będącym w kryzysie życiowym (min. strata, żałoba, rozwód), osobom nie radzącym sobie z codziennością, poszukującym sensu i radości w życiu. Zajmuję się psychoterapią osób, które doświadczają trudności rodzinnych, które mają doświadczenie rodziny dysfunkcyjnej (Dorosłe Dzieci Alkoholików oraz Dorosłe Dzieci z Rodzin Dysfunkcyjnych).

Pracuję z osobami współuzależnionymi (będącymi w związku z osobami uzależnionymi i dysfunkcyjnymi, bądź mające je w swoim bliskim otoczeniu; doświadczającymi przemocy w rodzinie) oraz uzależnionymi emocjonalnie od partnera.

 

Konsultacja indywidualna - 150 zł

Psychoterapia indywidualna - 150 zł

JoomShaper